Rámy našich skladových hal jsou vyrobeny z ocelových trubek a profilů, které jsou galvanicky pozinkovány. Ocelové konstrukce jsou kvalitní, pevné a mají dlouhou životnost. Tvar a použití konstrukčních prvků je speciálně a staticky vyroben pro každý typ skladové haly z naší nabídky jednotlivě. Kotevní systém konstrukce haly nevyžaduje betonové základy, každý oblouk je zakončen svou patkou. Halu tak lze umístit na travnatý povrch pomocí kotvících základen nebo asfalt, betonové desky, zámkovou dlažbu, apod. Způsob její instalace je pak určen konkrétním typem povrchu. U daných typů je celková stabilita montované haly řešena zavětrovacím systémem.

 

 

 

konstrukce montované haly

 

 

 

Rámy našich skladových hal jsou vyrobeny z vysoce kvalitních ocelových trubek, které jsou galvanicky pozinkovány. Ocelové konstrukce jsou kvalitní, pevné a mají dlouhou živostnost. Ocelové konstrukce jsou pro každou skladovou halu z nabídky odlišná. Všechny ocelové konstrukce jsou typizované pro naše obloukové, plachotové haly neboli hangáry.

 

Kotevní systém konstrukce montované haly nevyžaduje betonové základy, halu tak lze umístit na asfalt, betonové desky, zámkovou dlažbu, nebo i na travnatý povrch pomocí kotvících základen. Způsob její instalace je pak určen konkrétním typem povrchu. Celková stabilita montované haly je řešena zavětrovacím systémem (u vybraných typů).